RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Skrzydła Wielkiej Wojny w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Już w najbliższą niedzielę, 27 lipca o godz. 13.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zostanie otwarta jedna z największych ekspozycji lotniczych upamiętniających 100. rocznicę wybuchu I wojny światowej. Dzięki wystawie pn. „Skrzydła Wielkiej Wojny” uczestnicy będą mogli przenieść się w historyczną podróż po Polsce i Europie.

25 07 2014Więcej

Konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych MRPO

Zarząd Województwa Małopolskiego, będący Instytucją Zarządzającą Małopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym, rozpoczyna proces konsultacji społecznych projektów, które potencjalnie zostaną wpisane do Indykatywnego Wykazu Indywidualnych Projektów Kluczowych.

23 07 2014Więcej

Warsztaty dla KGW w Oświęcimiu

Tym razem, w ramach seminarium "Start gospodyń wiejskich, o możliwościach wsparcia działalności KGW mogły się dowiedzieć mieszkanki Oświęcimia i okolic. W spotkaniu uczestniczył marszałek Marek Sowa, który przedstawił zebranym Paniom, zasady pozyskiwania środków finansowych.

23 07 2014Więcej

Stanisław Sorys w TVP Kraków

Cmentarze I Wojny Światowej, znajdujące się na terenie województwa małopolskiego były tematem wtorkowego programu TVP Kraków „ Region. Ludzie, sprawy, opinie”. Zachęcamy do obejrzenia odcinka z udziałem członka Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisława Sorysa.

23 07 2014Więcej

Dotacja na rewitalizację uzdrowiska w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój otrzyma 600 tys. zł dofinansowania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 na przygotowanie dokumentacji, na podstawie której będzie realizowany program rewitalizacji uzdrowiska. Członek Zarządu Stanisław Sorys podpisał dziś z burmistrzem Dariuszem Reśko umowę na wsparcie przedsięwzięcia.

21 07 2014Więcej