RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Programy i inicjatywy europejskiej - potencjalne źródła finansowania projektów

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Krajowym Punktem URBACT organizuje spotkanie informacyjne poświęcone programom i inicjatywom europejskim – potencjalnym źródłom finansowania m.in. projektów i przedsięwzięć o charakterze ponadregionalnym. 

23 05 2016Więcej

1,4 mln zł dla szkół, które dołączą do Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

Ruszył nabór na dofinansowanie projektów w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Na zajęcia pozalekcyjne on-line w szkołach ponadgimnazjalnych zostanie przeznaczone ponad 1,4 mln zł.

20 05 2016Więcej

Konkurs dla uczelni w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – przesyłanie wniosków do UMWM do 06.06.16

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) ogłosiło konkurs dotyczący realizacji programów kształcenia o profilu ogólnoakademickim albo praktycznym, dostosowanych do potrzeb gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Konkurs adresowany jest do publicznych i niepublicznych szkół wyższych, a nabór wniosków prowadzony jest od 1 kwietnia do 1 lipca 2016 roku. 

17 05 2016Więcej

Festiwal "Małopolska myśli o Tobie - Nowy Targ

W stolicy Podhala wystartowała druga edycja Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”. Oprócz wielu artystycznych atrakcji, pokazów, warsztatów i konkursów, na scenie wystąpił zespół Zakopower.

16 05 2016Więcej

W niedzielę startuje festiwal "Małopolska myśli o Tobie"

Mobilne Punkty Informacyjne, zabawy interaktywne, degustacje produktów lokalnych i wieczorne koncerty gwiazd – to tylko część atrakcji, które w najbliższym czasie czekają Małopolan. 15 maja w Nowym Targu rusza II edycja Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”.

13 05 2016Więcej