RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Tarnów: Gala Fundusze z Kulturą

Już jutro w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się gala „Fundusze z Kulturą”, która będzie poświęcona 10-leciu Polski w UE. Wśród zaplanowanych atrakcji jest występ Krakowskiej Orkiestry Kameralnej, a także wręczenie nagród V edycji Konkursu „Kopalnia PO(KL)Mysłów”.  Swoją obecność zapowiedzieli m.in. wicemarszałek Roman Ciepiela i Stanisław Sorys, członek Zarządu WM. 

19 09 2014Więcej

Konsultacje społeczne projektu złożonego dodatkowo do Banku Projektów Regionalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego, będący Instytucją Zarządzającą Małopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym, rozpoczyna proces konsultacji społecznych projektu złożonego dodatkowo do  Banku Projektów Regionalnych, który potencjalnie może starać się o dofinansowanie kosztów przygotowawczych w ramach 9 osi priorytetowej Pomoc Techniczna Działanie 9.3 pn. „Przygotowanie Inwestycji Strategicznych Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 (MRPO)”

16 09 2014Więcej

Małopolski Piknik zawitał do Tarnowa

Już po raz drugi w tym roku Małopolski Piknik Europejski zawitał do Tarnowa, tym razem na tarnowski Rynek. W piknikowym namiocie odbywały się konsultacje na temat możliwości dofinansowania projektów ze środków z UE, a także gry i zabawy o tematyce europejskiej. Były konkursy i warsztaty plastyczne oraz zajęcia sportowe. W wydarzeniu uczestniczył wicemarszałek Roman Ciepiela. 

 

15 09 2014Więcej

Małopolska – to lubię!

Cricoteca, muzeum Tadeusza Kantora to niezwykły przykład współczesnej architektury, który ma szansę stać się ikoną Krakowa. O Małopolsce kulturalnej w piątkowym 26. odcinku programu „Małopolska to lubię” mówić będzie m.in. marszałek Marek Sowa i Jacek Krupa członek Zarządu. Początek o godz. 20.00 na TVP Kraków.

12 09 2014Więcej

O środkach unijnych z samorządowcami

O tym, na co zostaną rozdysponowane fundusze pochodzące z UE w nowej perspektywie programowej 2014-2020 na wyjazdowej sesji Forum Przewodniczących Rad Gmin i Powiatów Małopolski mówił marszałek Marek Sowa. Na spotkaniu pojawili się samorządowcy z całego regionu.

11 09 2014Więcej