RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Sprawozdanie z konsultacji społecznych projektu złożonego dodatkowo do Banku Projektów Regionalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego, będący Instytucją Zarządzającą Małopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym, na mocy Uchwały Nr 1007/14 z dnia 16 września 2014 r., przeprowadził konsultacje społeczne dotyczące projektu złożonego dodatkowo do Banku Projektów Regionalnych, który potencjalnie może starać się o dofinansowanie kosztów przygotowawczych w ramach 9 osi priorytetowej Pomoc Techniczna Działanie 9.3 pn. „Przygotowanie Inwestycji Strategicznych Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013”.

01 10 2014Więcej

Plebiscyt „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany” przedłużony do 7 października

Z czego jesteśmy dumni? Co jest dla nas ważniejsze: inwestycje w edukację, zdrowie czy transport?  Podziel się z nami swoją opinią i  głosuj na najlepszą inicjatywę lokalną zrealizowaną z Funduszy Europejskich w Twoim powiecie.  Dla autorów najciekawszych uzasadnień Województwo Małopolskie przygotowało nagrody – czytniki e-booków. 

30 09 2014Więcej

Zobacz jak zmieniała się Małopolska!

Już 1 października w Krakowie rusza cykl spotkań podsumowujących IV kadencję Zarządu Województwa Małopolskiego. Następnie Marszałek Województwa Marek Sowa odwiedzi kolejno każdy małopolski powiat, spotykając się tam z przedsiębiorcami, działaczami społecznymi, samorządowcami i zwykłymi mieszkańcami naszego regionu. Będzie to doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć najważniejsze wydarzenia ostatnich czterech lat – zakończone inwestycje, zrealizowane projekty i podjęte wyzwania.

30 09 2014Więcej

Święto nauki w Tarnowie

Tarnów jest jednym z sześciu miast Małopolski, w którym odbyła się ósma edycja Małopolskiej Nocy Naukowców – wydarzenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. 

29 09 2014Więcej

O roli Kościoła w zjednoczonej Europie

Nad tym co łączy, a co dzieli Unię Europejską mówili uczestnicy XIV Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej". Spotkanie otworzył marszałek Marek Sowa, który objął również patronat honorowy nad wydarzeniem.

26 09 2014Więcej