RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Tarnów: Wsparcie z RPO dla e-usług w informacji przestrzennej

- Samorządy powiatowe będą mogły uzyskać dotację unijną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 na rozwój cyfrowych rejestrów geodezyjnych – zapowiedział wicemarszałek Stanisław Sorys podczas spotkania ze starostami subregionu tarnowskiego. Było to jedno z wielu spotkań, które pozwalają samorządowcom lepiej przygotować się do ubiegania się o środki z nowej perspektywy. Tym razem jego uczestnicy skupili się na obszarze geodezji.

03 07 2015Więcej

Festiwal Funduszy Europejskich w Tarnowie

„Małopolska myśli o Tobie" - pod takim hasłem Festiwal Funduszy Europejskich zainaugurował w Tarnowie cykl letnich imprez plenerowych. Nie zabrakło dobrej muzyki, wielu atrakcji czekających na całe rodziny a także przykładów dobrze wykorzystanych unijnych pieniędzy. Podczas festiwalu w Tarnowie obecny był wicemarszałek Stanisław Sorys.

29 06 2015Więcej

Tarnów: Niedziela z Festiwalem Funduszy Europejskich

Ciekawe warsztaty, dobra muzyka i doskonała zabawa dla całej rodziny – rusza Festiwal Funduszy Europejskich, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Małopolska myśli o Tobie”. Start już w tę niedzielę na tarnowskim rynku i Placu Rybnym. W kolejnych weekendach festiwal zawita do innych miast regionu.

26 06 2015Więcej

Podsumowanie realizacji MRPO 2007-13

Komitet, który nadzoruje realizację Małopolskiego Regionalnego Programu operacyjnego na lata 2007 – 2013, podsumował konkursy, zrealizowane projekty i wydane do tej pory pieniądze. Pracom komitetu przewodniczy wicemarszałek Stanisław Sorys.

23 06 2015Więcej

Małopolska to lubię: Jak wypiękniały nasze miasta?

Dzięki środkom unijnym zagwarantowanym w ramach MRPO 2007-2013 aż 37 miasteczek odzyskało dawny blask. Wypiękniało centrum Brzeska, Wieliczki, Skawiny czy Gorlic. O tym, jak na lepsze zmieniają się „starówki” małopolskich miast, a także na co można liczyć w nadchodzącej perspektywie będzie można zobaczyć w kolejnym odcinku „Małopolska to lubię”. Premiera w niedzielę o 17.35, a powtórki w poniedziałek o 17.55 i środę o 19.30. Zapraszamy!

21 06 2015Więcej