RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Zaprezentuj swój projekt na imprezie subregionalnej

Letnie imprezy plenerowe, organizowane przez Województwo Małopolskie, to doskonała okazja na zaprezentowanie dokonań związanych z Funduszami Europejskimi. Każdy z wystawców może pokazać swój oryginalny projekt, podzielić się sukcesami przedsiębiorstwa, zorganizować konkurs lub interaktywne warsztaty. Do udziału w imprezach zapraszamy małopolskich beneficjentów korzystających z dotacji unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

26 02 2015Więcej

Wystartowały Fundusze Europejskie 2014-2020

Polska otrzyma miliardy euro na rozwój w nowej perspektywie budżetowej UE. Ponad 31 mld euro trafi do regionów. Dziś w Warszawie, w obecności m.in. premier Ewy Kopacz, minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak, komisarzy europejskich Coriny Creţu i Elżbiety Bieńkowskiej oraz przedstawicieli polskich województw oficjalnie wystartowały Fundusze Europejskie 2014-2020. W wydarzeniu wzięła udział małopolska delegacja z marszałkiem Markiem Sową na czele.

26 02 2015Więcej

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Małopolskiego Festiwalu Innowacji!

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się spotkanie organizacyjne wszystkich zainteresowanych aktywnym udziałem w organizacji Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Serdecznie zapraszamy już zdeklarowanych Partnerów, dopiero przymierzających się do partnerstwa, jak i tych, którzy jeszcze się wahają i mają wątpliwości.

25 02 2015Więcej

Ukraińcy uczą się samorządności w Małopolsce

Delegacja z Obwodu Iwano–Frankiwskiego gości w Małopolsce. Wizyta ma na celu poznanie dobrych praktyk samorządowych, a dzięki temu poprawę standardów administracji w ukraińskich regionach. Prezentację o małopolskim samorządzie przedstawił gościom zza wschodniej granicy wicemarszałek Wojciech Kozak.

24 02 2015Więcej

Leszek Zegzda w TVP o współpracy transgranicznej

Aż 155 mln euro może trafić na pogranicze polsko - słowackie w ramach nowego programu współpracy transgranicznej. Co się będzie działo na pograniczu w najbliższych latach? I jak do tej pory wyglądała współpraca między Polską a Słowacją? Gościem programu Region: ludzie, sprawy, opinie był Leszek Zegzda, członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Program można obejrzeć na stronie internetowej TVP Kraków.

20 02 2015Więcej