RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Dobczyce: piąta odsłona Festiwalu Funduszy Europejskich

Zespół HEY będzie gwiazdą piątego spotkania w ramach Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”, które odbędzie się w Dobczycach. W niedzielę, 30 sierpnia zagrają też Paulina Bisztyga, Big Band Dobczyce i Hatbreakers. Jednak koncerty to tylko część atrakcji, które dzięki festiwalowi zawitają do Dobczyc. Start imprezy o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym pod zaporą. 

26 08 2015Więcej

Nowa inwestycja w gminie Zakliczyn

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Zakliczyn. Dzięki inwestycji  w odnawialne źródła energii  znacznie poprawi się tam stan środowiska naturalnego i jakość życia.  Wicemarszałek Stanisław Sorys oficjalnie przekazał na ręce burmistrza Zakliczyna Dawida Chrobaka umowę o dofinansowaniu projektu budowy instalacji fotowoltaicznych.

25 08 2015Więcej

Umowa na II etap obwodnicy Skawiny podpisana

Za dwa lata zostanie zakończony II etap budowy obwodnicy Skawiny o długości ok. 4,5 km. Umowę o współpracy przy tej inwestycji podpisali w czwartek w Skawinie: wicemarszałek Wojciech Kozak, członek Zarządu Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, burmistrz Skawiny Paweł Kolasa oraz skarbnik gminy Teresa Wątor.

20 08 2015Więcej

Ruszyły zapisy na wydarzenia w ramach V EKMŚP!

Pragniemy poinformować, że rozpoczęły się zapisy na poszczególne wydarzenia V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

20 08 2015Więcej

Podbij Małopolskę i wygraj cenne nagrody

Lubisz podróżować i odwiedzać ciekawe miejsca? Szukasz fajnego pomysłu na  weekendowy wypad z rodziną? Chciałbyś przy okazji zwiedzania Małopolski wygrać cenne nagrody? Nic prostszego. Weź udział w zabawie „Podbij Małopolskę” organizowanej przez Województwo Małopolskie. Konkurs trwa do 30 września 2015 r.

20 08 2015Więcej