RSS

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Małopolscy Innovatorzy powalczą o prestiż

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja konkursu Innovator Małopolski, w ramach której w 7 kategoriach zostaną nagrodzone najbardziej innowacyjne małopolskie przedsiębiorstwa. Zgłoszenia można składać do 31 grudnia 2015 r. 

19 11 2015Więcej

15 milionów dla Tarnowa

Trzy kluczowe dla Tarnowa inwestycje drogowe, które poprawiły dostęp do autostrady A4 zarówno od strony węzła Krzyż, jak i Wierzchosławic, a dzięki temu także do tamtejszej Strefy Aktywności Gospodarczej otrzymały właśnie zapewnienie finansowania z MRPO. Stosowną umowę, opiewającą na kwotę ponad 15 mln zł podpisali w piątek wicemarszałek Stanisław Sorys oraz prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

06 11 2015Więcej

Nabór na kandydatów na ekspertów, którzy będą uczestniczyli w procesie wyboru strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR)

Instytucja Pośrednicząca w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ogłasza nabór na kandydatów na ekspertów, którzy będą uczestniczyli w procesie wyboru strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w następującej dziedzinie - Rozwój obszarów wiejskich.

29 10 2015Więcej

Raport z konsultacji społecznych SPR

Przedstawiamy raport z konsultacji społecznych projektu Subregionalnego Programu Rozwoju do roku 2020 (SPR 2020).

27 10 2015Więcej

Nowoczesne solary w szczucińskim centrum edukacji

Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie stanie się jedną z najnowocześniejszych placówek w Małopolsce. Wszystko dzięki umowie jaką podpisali wicemarszałek Stanisław Sorys i starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. W podpisaniu dokumentu uczestniczył radny województwa Bolesław Łączyński. Umowa zapewnia, że projekt montażu instalacji solarnej i remont systemu ogrzewania warsztatów szkolnych w PCEiKZ w Szczucinie zostanie dofinansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

26 10 2015Więcej