RSS

Wydarzenia

Kontynuacja inauguracyjnych posiedzeń komisji SWM

Komisje Sejmiku Województwa Małopolskiego kontynuowały w poniedziałek swoje inauguracyjne posiedzenia. Podobnie jak trzy dni wcześniej, głównym punktem obrad było omówienie założeń projektu budżetu województwa na rok 2015.

15 12 2014Więcej

Sezon zimowy otwarty!

Pokaz sztucznych ogni, występ góralskiej kapeli, a przede wszystkim pierwsze zjazdy na nartach i snowboardach – tak Małopolska otwarła sezon zimowy. W imprezie, która odbyła się dziś na stoku Jaworzyny Krynickiej wzięli udział marszałek Marek Sowa oraz członek zarządu i prezes MOT Leszek Zegzda.

13 12 2014Więcej

Pierwsze posiedzenia komisji sejmiku V kadencji

Komisje Sejmiku Województwa Małopolskiego obradowały dziś na swoich pierwszych posiedzeniach. Głównym punktem obrad była dyskusja nad projektem budżetu województwa małopolskiego na rok 2015.

12 12 2014Więcej

35 lat pracy z sercem!

Powstały w 1979 roku Instytut Kardiologii UJ CM w szczególny sposób przyczynił się do rozwoju polskiej kardiologii i kardiochirurgii. Dziś władze uczelni, pracownicy Collegium Medicum oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Instytutem świętowali 35-lecie jego powstania. W uroczystościach w Collegium Novum wzięli udział marszałek Marek Sowa oraz wicemarszałek Wojciech Kozak.

10 12 2014Więcej

II Sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Wystąpienie programowe marszałka Marka Sowy rozpoczęło obrady II sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego. Głównymi tematami obrad był skład osobowy komisji sejmikowych, pierwsze czytanie projektu budżetu województwa na 2015 roku oraz wynagrodzenie marszałka.  

08 12 2014Więcej