RSS

Wydarzenia

Z obrad Komisji Innowacji i Nowoczesnych Technologii

Opracowanie założeń koncepcji Living Lab było głównym tematem obrad Komisji ds. Innowacji i Nowoczesnych Technologii SWM.

23 04 2015Więcej

I Kongres Niskiej Emisji w Krakowie

23 kwietnia w Krakowie odbył się I Kongres Niskiej Emisji. Samorządowcy, naukowcy i ekolodzy z całej Polski zastanawiali się nad sposobami poprawy jakości powietrza nie tylko w Krakowie i Małopolsce, ale na terenie całego kraju.

23 04 2015Więcej

"Małopolska-kurs na innowacje". Konferencja w Sejmiku Województwa Małopolskiego

Przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy wzięli dziś udział w konferencji „Małopolska-kurs na innowacje”. Spotkanie odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego z inicjatywy radnych wojewódzkich Prawa i Sprawiedliwości.

23 04 2015Więcej

Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego

Krajowy Program Oczyszczania Ścieków Komunalnych oraz zagospodarowanie Pogórza Ciężkowickiego były głównymi tematami obrad Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego SWM.

23 04 2015Więcej

Aktywizacja przestrzeni czasu wolnego-obrady Komisji Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich

23 kwietnia odbyło się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich SWM. Obrady toczyły się wokół aktywizacji przestrzeni czasu wolnego na obszarach wiejskich oraz wnioski z subregionalnych konsultacji MRPO w regionie.

23 04 2015Więcej