RSS

Wydarzenia

IX Sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce, przekształcenia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II czy dotacje na remonty kapliczek – tym sprawami zajęli się radni na dzisiejszej sesji SWM.

25 05 2015Więcej

Działacze spotkali się w Ludźmierzu

Na tegoroczne Małopolskie Święto Ludowe prezes zarządu wojewódzkiego PSL Andrzej Kosiniak-Kamysz oraz prezes zarządu powiatowego PSL, radny województwa Stanisław Barnaś zaprosili członków i sympatyków do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu. W uroczystości uczestniczyli marszałek Marek Sowa oraz wicemarszałkowie: Wojciech Kozak i Stanisław Sorys.

24 05 2015Więcej

Obradowała Komisja Budżetu, Mienia i Finansów

21 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odbyło się posiedzenie Komisji Budżetu, Mienia i Finansów Sejmiku Województwa Małopolskiego.

21 05 2015Więcej

Program powszechnej retencji głównym tematem obrad Komisji Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich

Komisja Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich dyskutowała o stanie realizacji zadań w ramach dorzecza górnej Wisły oraz o stanie realizacji programu powszechnej małej retencji. Obrady odbyły się 21 maja w siedzibie UMWM.

21 05 2015Więcej

Górna Wisła i rewitalizacja sadzawek-posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego

Stan realizacji zadań w ramach dorzecza górnej Wisły oraz rewitalizacja sadzawek, to główne punkty posiedzenia Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego, które odbyło się dziś w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

21 05 2015Więcej