RSS

Wydarzenia

XXII sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

W trakcie XXII sesji sejmiku radni podjęli m.in. uchwały: ws. nadania Medali Honorowych za zasługi dla województwa, rozstrzygnięcia konkursu Kapliczka_2016 oraz przyznaniu dotacji na prace remontowo-budowlane w remizach strażackich.

25 04 2016Więcej

Wizyta Komisji Kultury w Muzeum "Dom Rodzinny Jana Pawła II"

Członkowie Komisji Kultury Sejmiku Województwa Małopolskiego  odwiedzili dziś Wadowice. Obrady były okazją do wizyty w Muzeum „Dom Rodzinny Jana Pawła II”.

22 04 2016Więcej

Minister Chin z wizytą w Małopolsce

Wymiana doświadczeń związanych z organizacją pomocy społecznej na szczeblu centralnym i regionalnym – tego w głównej mierze dotyczyła rozmowa wicemarszałka Wojciecha Kozaka z ministrem spraw cywilnych Chin, Li Liguo. W spotkaniu uczestniczył również wiceprzewodniczący SWM Kazimierz Barczyk.

22 04 2016Więcej

Komisja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego o zmianach w transporcie publicznym

W gronie licznych zaproszonych gości obradowała dziś Komisja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego SWM. Wśród tematów posiedzenia znalazła się m.in. informacja z wykonania budżetu województwa w 2015 r. oraz podsumowanie Krajowego Programu Oczyszczania Ścieków.

21 04 2016Więcej

Obradowała Komisja Budżetu, Mienia i Finansów SWM

21 kwietnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odbyło się posiedzenie Komisji Budżetu, Mienia i Finansów SWM.

21 04 2016Więcej