RSS

Wydarzenia

Noworoczne spotkanie z dyplomatami

- Dziękuję za spotkania, rozmowy, które budują wzajemne zrozumienie.  Jest dla mnie wielkim zaszczytem, że Małopolska jest Waszym drugim domem i mam nadzieję, że czujecie się wśród nas jak u siebie – mówił podczas spotkania noworocznego z korpusem konsularnym marszałek Jacek Krupa. To wydarzenie jest już małopolską tradycją. Na początku każdego roku władze województwa spotykają z dyplomatami.

04 02 2016Więcej

Forum subregionalne w Małopolsce Zachodniej

Dobiegła końca kolejna edycja posiedzeń forów subregionalnych. Jako ostatni zebrali się w Chrzanowie członkowie Forum Subregionalnego Małopolski Zachodniej. Stanowią je przedstawiciele powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego i wadowickiego. Spotkanie otworzył i prowadził marszałek Jacek Krupa. Obecny był także członek zarządu województwa Grzegorz Lipiec oraz radni województwa: Maria Siuda, Marcin Cockiewicz, Zdzisław Filip, Filip Kaczyński, Jacek Soska i Rafał Stuglik.

03 02 2016Więcej

Wspólna sesja sejmików Małopolski i Śląska

Z okazji drugiej rocznicy przyjęcia przez rząd Strategii Polski Południowej w Katowicach odbyła się wspólna sesja Sejmików Województw Małopolskiego i Śląskiego. Radni spotkali się, aby podsumować dotychczasową współpracę i porozmawiać o planach na przyszłość.

01 02 2016Więcej