RSS

Wydarzenia

L Sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego

Wojewódzki program opieki nad zabytkami w Małopolsce na lata 2014-2017 oraz ustanowienie Odznaki Honorowej Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski – o tych kwestiach obradowali w czwartek radni Sejmiku.

24 04 2014Więcej

Tytuły "Człowieka Roku" i "Małopolanina Roku" rozdane

Jak co roku Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP przyznała tytuły „Człowieka Roku”, a Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski tytuły „Małopolanina Roku”. Uroczystość w auli Collegium Maius poprowadził stojący na czele obu instytucji Kazimierz Barczyk, przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego.

15 04 2014Więcej

O "Sprawnym Państwie" na Uniwersytecie Ekonomicznym

W auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyła się dziś konferencja z cyklu „Sprawne państwo”. Wziął w niej udział przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierz Barczyk.

14 04 2014Więcej

Wielkanocny Małopolski Smak w Krakowie

Małopolski Festiwal Smaku jest jedną z najstarszych imprez kulturowych promujących unikatowe dziedzictwo naszego regionu przez Samorząd Województwa. Na stoiskach producentów żywności przez ostatnie dwa dni można było kupić świąteczne dania i produkty tradycyjne z całej Małopolski. 10. edycję festiwalu otworzył uroczyście marszałek Marek Sowa. W otwarciu uczestniczyli też m.in. wicemarszałek Wojciech Kozak i przewodniczący SWM Kazimierz Barczyk.

14 04 2014Więcej

Posiedzenie Komisji Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą

Komisja Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą obradowała dziś w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

14 04 2014Więcej