RSS

Informacje

Rodzinne Rajdy Rowerowe dojechały do Niedzicy

Po Trzebini, Skrzyszowie i Nowym Targu kolejna odsłona Rodzinnych Rajdów Rowerowych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Niedzicy. Tym razem na rowerzystów czekają trasy po Spiszu z pięknym krajobrazem Pienin w tle. Ale nie tylko… rajd otworzy bowiem sezon „Wakacji z duchami”, które zapowiedziały swoją obecność na zaporze na Jeziorze Czorsztyńskim. Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym wydarzeniu powinien zjawić się na Polanie Sosny. Start do wyścigu o godz. 14:00.

24 06 2016Więcej

Województwo Małopolskie zaprasza na rowerowe szaleństwo do Nowego Targu

Już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca wszyscy sympatycy kolarstwa powinni wybrać się do Nowego Targu. Właśnie to miasto i jego malownicza okolica staną się bowiem areną trzeciej odsłony tegorocznych Rodzinnych Rajdów Rowerowych, których pomysłodawcą jest Województwo Małopolskie. Impreza adresowana jest do wszystkich miłośników dwóch kółek bez względu na wiek. Start rajdu punktualnie o 11:00.

17 06 2016Więcej

Zakończył się 54. Małopolski Wyścig Górski

Zwycięstwem Marka Rutkiewicza (Wibatech Fuji) zakończył się niedzielny, najtrudniejszy etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego. W klasyfikacji generalnej 54. edycji wyścigu, który na stałe wpisał się już w sportowy kalendarz Małopolski triumfował zaś Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice).

13 06 2016Więcej

Startują "Wakacje z piłką nożną 2016"

Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca o godz. 10:00 na boisku LKS „Radziszowianka” w Radziszowie zainaugurowana zostanie czwarta edycja projektu „Wakacje z piłką nożną”. Przez najbliższe dwa miesiące młodzi piłkarze z całej Małopolski rywalizować będą o miano najlepszej drużyny oraz udział w tygodniowym obozie sportowym w Zawoi. Zwycięzców tegorocznych zmagań poznamy 20 sierpnia. 

10 06 2016Więcej

9 czerwca rozpocznie się 54. Małopolski Wyścig Górski

9 czerwca z krakowskiego Rynku Głównego wystartuje Małopolski Wyścig Górski. Na jego starcie staną 24 ekipy z całego świata – w sumie 168 zawodników. To już 54. edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych letnich imprez sportowych naszego regionu.

08 06 2016Więcej