RSS

Organizacje pozarządowe

Pomoc dla Polonii na Ukrainie

Po raz kolejny Małopolska niesie pomoc humanitarną mieszkańcom Ukrainy. Tym razem wsparcie trafiło do mieszkających w regionie Iwanofrankiwska Polaków. Wśród przekazanych darów znalazły się podręczniki do nauki języka polskiego oraz sprzęt do utrzymania polskich mogił na cmentarzu w Czarnym Lesie.

21 11 2014Więcej

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Amicus Hominum"!

Jesteś liderem stowarzyszenia, fundacji, a może członkiem wybranej organizacji społecznej? Być może  sam podejmujesz działania na rzecz innych, o których nikt dotąd nie słyszał?

Jeśli nie jest Ci obca pomoc udzielana innym osobom oraz znasz osoby, które bezinteresownie tę pomoc niosą - to właśnie CIEBIE szukamy! Naprawdę! Twoje działania oraz działania osób w Twoim otoczeniu zasługują na szczególną uwagę! 

07 11 2014Więcej

Trwa nabór do Konkursu "Kryształy Soli"!

Najważniejsze są organizacje stawiające na aktywność prospołeczną! To nic nowego?! A jednak! Wiele organizacji społecznych po prostu nie istnieje w naszej świadomości! A powinny! Konkurs o Nagrodę „Kryształy Soli” podkreśla wartość organizacji, wzmacnia ich wizerunek oraz co najważniejsze docenia ich pracę = codzienny wysiłek w niesieniu pomocy innym!

 

07 11 2014Więcej

V posiedzenie Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Zasady wyboru przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków komitetu monitorującego regionalny program operacyjny na lata 2014-2020 to temat wiodący V posiedzenia Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

04 11 2014Więcej

Pracownicy urzędu oddali krew

Prawie 18 litrów krwi oddali pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w ramach cyklicznie odbywającej się akcji krwiodawstwa. Tym samym padł nowym rekord – z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na oddanie krwi, a tym samym na niesienie pomocy innym.

31 10 2014Więcej