RSS

Organizacje pozarządowe

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Celem Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań zmieniającej się gospodarki.

30 06 2015Więcej

VI Forum Pełnomocników NGO

24 czerwca br. odbyło się w Krakowie VI Forum Pełnomocników NGO, zorganizowane w ramach projektu partnerskiego Województwa Małopolskiego i Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych pn. „Model współpracy – współpraca na medal. Wdrażanie standardów współpracy JST – NGO w Małopolsce”. 

24 06 2015Więcej

Ostatnia szansa udziału w BEZPŁATNYCH poradach dla NGO!

Województwo Małopolskie wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zapraszają na ostatnie szkolenia skierowane dla Przedstawicieli i Przedstawicielek organizacji pozarządowych, które odbędą się w Myślenicach i w Krakowie.

19 06 2015Więcej

IX Małopolski Plebiscyt „Poza Stereotypem - Senior Roku 2014”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu Seniora Roku 2014 w IX Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem - Senior Roku 2014”.

17 06 2015Więcej

BEZPŁATNE porady dla organizacji pozarządowych w KRAKOWIE!

Województwo Małopolskie wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zapraszają na szkolenie dla Przedstawicieli i Przedstawicielek organizacji pozarządowych pn. Księgowość organizacji pozarządowych z uwzględnieniem ostatnich zmian w prawie.

16 06 2015Więcej