RSS

Organizacje pozarządowe

Doceniono tych, którzy pomagają innym

Ks. Andrzej Augustyński, Barbara i Jerzy Stuhrowie, Lidia Jazgar oraz Jerzy Kasprzyk – to laureaci tegorocznej edycji nagrody Amicus Hominum. Kapituła doceniła ich pomoc oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Statuetki małopolskim społecznikom wręczyli: marszałek Marek Sowa, członek ZWM Leszek Zegzda oraz minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

19 12 2014Więcej

Nagroda za skuteczne działanie

Kryształy Soli 2014 rozdane. W piątek marszałek Marek Sowa, członek ZWM Leszek Zegzda oraz minister Władysław Kosiniak-Kamysz wręczyli statuetki tym organizacjom pozarządowym, które nie tylko realizują ciekawe inicjatywy, ale też mogą pochwalić się najlepszymi efektami.

19 12 2014Więcej

Jak zdobyć dotację na ciekawy projekt?

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2015 oraz zasady ubiegania się o dotację – to główny temat XVII Małopolskiego Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się w ten piątek. W związku z tym do Krakowa zjechali pracownicy NGOs i społecznicy z całej Małopolski. Organizatorem całego wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

19 12 2014Więcej

Konkurs dotacyjny "Małopolska na sportowo" 2015 r.

W ramach konkursu "Małopolska na sportowo" przewiduje się dofinansowanie realizacji zadań w ramach upowszechniania kultury fizycznej. Oferty należy składać do 5 stycznia 2015. 

12 12 2014Więcej

Ruszyła trzecia edycja Programu „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”

Program skierowany jest do organizatorów przedsięwzięć technologicznych, skupiających głównie młode firmy z branż nowych technologii, środowisk start-upowych, które na szeroką skalę organizują tech-eventy. Nabór zgłoszeń trwa do 23 grudnia 2014 r.

12 12 2014Więcej