RSS

Organizacje pozarządowe

Obradowała Małopolska Rada Działalności Pożytku Publicznego

Debata nad regulaminem projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zdominowała ostatnie posiedzenie Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego III kadencji. Spotkanie, w którym uczestniczył Jacek Krupa z zarządu województwa, było też okazją do podsumowania dwuletniej pracy rady i przedstawienia spraw, którymi w tym czasie zajmowano się na jej forum.

07 10 2015Więcej

Trwa nabór do konkursu "Kryształy Soli"!

Przypominamy o trwającym naborze do konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego „Kryształy Soli”.

01 10 2015Więcej

Nabór do konkursu "Amicus Hominum"!

Przypominamy o trwającym naborze do konkursu o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.

01 10 2015Więcej

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert w dziedzinie edukacji w 2015 roku pn. "Regionalny Program Stypendialny"

W dniu 29 września 2015 r. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął Uchwałę nr 1315/15 w sprawie rozstrzygnięcia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie edukacji pn. „Regionalny Program Stypendialny”.

30 09 2015Więcej

Konsultacje budżetu obywatelskiego Małopolski

Rozpoczynają się konsultacje społeczne regulaminu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, który ma zacząć funkcjonować od przyszłego roku. Do podziału może być nawet 6 mln zł. Już wiadomo, że na realizację w ramach budżetu obywatelskiego będą mogły liczyć projekty prospołeczne, kulturalne, edukacyjne, sportowe lub turystyczne.

30 09 2015Więcej