RSS

Wydarzenia

W walce o czyste powietrze

Petycję zawierającą pomysły co do ograniczenia i zwalczania zanieczyszczenia powietrza w Krakowie wręczyli dziś wicemarszałkowi Wojciechowi Kozakowi przedstawiciele uczestników Krakowskiego  Biegu Antysmogowego, który odbył się w minioną niedzielę. 

16 02 2015Więcej

Program LIFE pomoże w ochronie powietrza w Małopolsce

Przy udziale przedstawicieli krakowskich uczelni oraz zagranicznych gości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego dyskutowano na temat założeń projektu zintegrowanego LIFE, który dotyczy ochrony powietrza w Małopolsce. Ze specjalistami z tego zakresu spotkał się wicemarszałek Wojciech Kozak.

12 02 2015Więcej

Zmodernizowanym szlakiem do Gorczańskiego Parku Narodowego

Dzięki unijnej dotacji na trasie z Koninek do Poręby Wielkiej (powiat limanowski) powstanie prawie tysiąc metrów nowego chodnika wzdłuż niebieskiego pieszego szlaku turystycznego. Umowę o dofinansowanie projektu w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 przekazał gospodarzowi gminy Niedźwiedź Januszowi Potaczkowi wicemarszałek Stanisław Sorys

07 02 2015Więcej

Przyłącz się do Nas! Zostań partnerem MFI 2015!

W dniach 25-31 maja odbędzie się kolejna, piątą już edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. To największa regionalna inicjatywa  firm i instytucji, która ma na celu propagowanie innowacyjnego i przedsiębiorczego podejścia do nauki i biznesu. Stanowi niepowtarzalną okazję do szerokiej i twórczej współpracy z młodymi i kreatywnymi ludźmi, szansę nawiązania cennych kontaktów, a także sposobność społecznego zaangażowania firmy / instytucji. Zapraszamy do współpracy i  włączenia się w organizację Małopolskiego Festiwalu Innowacji!

06 02 2015Więcej

Wojciech Kozak w Radiu Kraków

Kontrowersje wokół pakietu onkologicznego, sytuacja małopolskich rolników, a także kwestia poprawy jakości powietrza w Krakowie – tego w głównej mierze dotyczyła poranna rozmowa Radia Kraków z wicemarszałkiem Wojciechem Kozakiem. Treść całego wywiadu, wraz z nagraniem, jest dostępna na stronie internetowej radia. Zachęcamy do lektury.

03 02 2015Więcej