RSS

Wydarzenia

Tarnów i Skrzyszów bezpieczne przed powodzią

Zabezpieczenie przeciwpowodziowe w dolinie potoku Wątok w Tarnowie oraz w gminie Skrzyszów – na te tematy mówił dziś, podczas spotkania z mediami wicemarszałka Roman Ciepiela.

29 08 2014Więcej

Dożynki w Tyliczu

W ostatnią sobotę Tyliczanie obchodzili coroczne święto plonów. Mieszkańcy gminy mogli podczas ludowej zabawy podziękować za ukończenie żniw i prac polowych. W dożynkach wziął udział m.in. Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys.

25 08 2014Więcej

Oświadczenie Zarządu Województwa Małopolskiego

Publikujemy oświadczenie ZWM w związku z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, stwierdzającym nieważność uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego z dn. 25 listopada 2013 r. w sprawie określenia rodzajów paliw dopuszczonych do stosowania na obszarze Gminy Miejskiej Kraków.

25 08 2014Więcej

Tarnowskie: rolnicy dziękowali za plony

Mieszkańcy kolejnych kilku gmin w okolicy Tarnowa świętowali w ten weekend tradycyjne dożynki. We wspólnym dziękczynieniu za tegoroczne plony razem z rolnikami uczestniczyli także Roman Ciepiela – wicemarszałek Małopolski oraz Stanisław Sorys z zarządu województwa.

25 08 2014Więcej

Wojciech Kozak gościem „Tematów Dnia”

W Krakowie trwa rozpocznie dwudniowe kulinarne święto – Wielki Finał X. Małopolskiego Festiwalu Smaku. O tym, czego można spróbować na festiwalowych stoiskach opowiadał wczoraj wicemarszałek Wojciech Kozak w programie Tematy Dnia. Zapraszamy do obejrzenia programu.

24 08 2014Więcej