RSS

Wydarzenia

Małopolskie Święto Plonów

Mieszkańcy naszego regionu, samorządowcy oraz zaproszeni goście podziękowali małopolskim rolnikom za ich ciężką pracę. Za nami tradycyjne Dożynki Wojewódzkie, które tym razem odbyły się w gminie Osiek. W Święcie Plonów udział wziął m.in. marszałek Marek Sowa.

31 08 2014Więcej

Tarnów i Skrzyszów bezpieczne przed powodzią

Zabezpieczenie przeciwpowodziowe w dolinie potoku Wątok w Tarnowie oraz w gminie Skrzyszów – na te tematy mówił dziś, podczas spotkania z mediami wicemarszałka Roman Ciepiela.

29 08 2014Więcej

Dożynki w Tyliczu

W ostatnią sobotę Tyliczanie obchodzili coroczne święto plonów. Mieszkańcy gminy mogli podczas ludowej zabawy podziękować za ukończenie żniw i prac polowych. W dożynkach wziął udział m.in. Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys.

25 08 2014Więcej

Oświadczenie Zarządu Województwa Małopolskiego

Publikujemy oświadczenie ZWM w związku z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, stwierdzającym nieważność uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego z dn. 25 listopada 2013 r. w sprawie określenia rodzajów paliw dopuszczonych do stosowania na obszarze Gminy Miejskiej Kraków.

25 08 2014Więcej

Tarnowskie: rolnicy dziękowali za plony

Mieszkańcy kolejnych kilku gmin w okolicy Tarnowa świętowali w ten weekend tradycyjne dożynki. We wspólnym dziękczynieniu za tegoroczne plony razem z rolnikami uczestniczyli także Roman Ciepiela – wicemarszałek Małopolski oraz Stanisław Sorys z zarządu województwa.

25 08 2014Więcej